Straż miejska łamie przepisy

 

Straż miejska w Pile zaparkowała w miejscu niedozwolonym. Internauta pouczył strażników, że przed przychodnią mogą parkować tylko pojazdy uprzywilejowane np karetki do których samochód straży się nie zaliczał.

Dodaj komentarz:
Komentarz:
Przepisz obrazek:
Nick:
 
Komentarze:
  • ~paxon | 2013-01-13 01:11:01

    Szczyt bezczelności i chamstwa ... jedyne co potrafią to wlepiać mandaty za największe pierdoły a jak coś się dzieje to odwracają się na pięcie i udają że nic się nie widzą. Zdelegalizować tych nierobów z kompleksami którzy byli chyba za głupi aby dostać się do policji.

  • ~jan | 2013-01-19 16:56:17

    No fajnie. filmik został usunięty bo dotyczy straży miejskiej. Ciekawe, którego szwagier czy tato interweniował aby film został usunięty? Ale głupkowatego filmu w którym babcia dzwoni na policję, że sterta sie pali to nie usunęli i chichoczą bezczelnie z chorej głuchej 87 letniej kobieciny. Bezczelnie wpuścili ten film do sieci. Że kary na nich nie ma. Chamy jedne. A dupy ruszyć z ciepłego stołka za nasze pieniądze to nie łaska? Pojechać i sprawdzić czy tej babci można w czymś pomóc. A gdyby tak zadzwonić że rowerzysta jedzie zygzakiem na drodze. to na pewno szybciutko pojechaliby sprawdzić, bo to perfekcyjnie potrafią zrobić. Wstyd.


Wrzucił film:
Dodał: kowal, dnia 13.01.2013
Podoba Ci się filmik? Oceń!  
tagi: